Siewniki punktowe MONOSEM

do kukurydzy buraków warzyw pneumatyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Siewniki punktowe do warzyw Monosem MS do wysiewu cebuli, marchwi, pietruszki, buraczka ćwikłowego, pora, selera, cykorii, endywii, sałaty, ogórków, kopru włoskiego, szparagów, brokuł, soczewicy, gorczycy, itp.

Siewnik do wysiewu warzyw, Monosem MS, wersja D, 12-rzędowy
Siewniki do wysiewu warzyw MONOSEM MS należą do najbardziej precyzyjnych na świecie. Można nimi wysiewać wiele gatunków warzyw (cebulę, marchew, pietruszkę...). Bardzo dużo konfiguracji siewników jest możliwych.

Na fotografii obok: Siewnik do wysiewu warzyw, Monosem MS, wersja D (dwa aparaty wysiewające na sekcję), 12-rzędowy, na ramie składanej hydraulicznie.
Specjalistyczne punktowe siewniki do warzyw MONOSEM MS mogą być wysposażone w następujące sekcje wysiewające:

Sekcja wysiewająca do warzyw siewnik punktowy Monosem MS, wersja A Sekcja wysiewająca do warzyw, siewnika punktowego MONOSEM MS, wersja A. Linie wysiewu mogą być od siebie oddalone minimalnie co 20 cm.
Sekcja wysiewająca siewnika punktowego Monosem MS wersja B Sekcja wysiewająca siewnika punktowego Monosem MS, wersja B, linie siewu mogą być oddalone od siebie minimalnie co 14 cm.
Od 2013 roku istnieje możliwość przezbrojenia wersji B na wersję B2 poprzez dodanie pośredniego kółeczka ugniatającego za redlicą wysiewającą.
Sekcja wysiewająca siewnika do warzyw Monosem MS wersja C Sekcja w wersji C. Najbardziej popularna sekcja do wysiewu do warzyw. Siewnik wyposażony w te sekcje może wysiewać nasiona w dwóch liniach oddalonych od siebie co 7 cm lub co 5 cm. Natomiast minimalny rozstaw między sekcjami wynosi 20 cm.
Sekcja wysiewająca siewnika do warzyw MONOSEM MS, wersja D Sekcja wysiewająca w wersji D. Na jednej sekcji zostały umieszczone 2 aparaty wysiewające. Uzyskano dzięki temu możliwość siewu w liniach oddalonych od siebie w zakresie 8-11 cm. Natomiast minimalny rozstaw między rzędami wynosi 26 cm.
Sekcja wysiewająca siewnika do warzyw MONOSEM MS, wersja D2. Sekcja wysiewająca wersja D2. Podobna do sekcji D, ale wzbogacona o kółka ugniatające (znane z sekcji C).

Prospekt siewników do warzyw MS - od sezonu 2013

Kliknij, żeby ściągnąć prospekt MONOSEM MS

MONOSEM MS - 2013

Siewniki punktowe do warzyw,
pneumatyczne, precyzyjne, stopkowe
(ok. 15 MB)