Siewniki punktowe MONOSEM

do kukurydzy buraków warzyw pneumatyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Siewniki do kukurydzy MONOSEM - zdjęcia najpopularniejszych modeli siewników punktowych MONOSEM.

Siewnik do kukurydzy MONOSEM NG Plus 4, 6-rzędowy z podsiewaczem 980 l
Siewnik punktowy MONOSEM NG PLUS 4, 6-rzędowy, z podsiewaczem do nawozów metalowym o poj. 980 l.

Siewnik punktowy Monosem, pneumatyczny, precyzyjny, podciśnieniowy, do wysiewu punktowego kukurydzy, buraka cukrowego, słonecznika, fasoli, rzepaku...
Siewnik do wysiewu kukurydzy MONOSEM NG PLUS 4 z 6 sekcjami talerzowymi, z podsiewaczem do nawozów granulowanych, metalowym o poj. 980 l

Siewnik do kukurydzy NG PLUS 4, 6-rzędowy
Siewnik MONOSEM
- widok od strony zaczepu do ciągnika

siewnik do kukurydzy Monosem NG Plus podsiewacz 1000 litrów

Siewnik do wysiewu kukurydzy Monosem 4-rzędowy, z podsiewaczem metalowym o pojemności 1000 litrów. Bardzo dobra wersja wytrzymałego siewnika do intensywnych zastosowań, zwłaszcza dla małych firm świadczących usługi w siewie kukurydzy. Uwaga, od sezonu 2013/2014 następuje zmiana podsiewacza nawozów na podsiewacz o pojemności 980 litrów z pokrywami (zamiast plandeki)!

Siewnik do kukurydzy z podsiewaczem 1000 litrów
Siewnik MONOSEM 4-rzędowy, z podsiewaczem 1000 litrów do nawozu mineralnego, granulowanego. Uwaga, od sezonu 2013/2014 następuje zmiana podsiewacza nawozów na podsiewacz o pojemności 980 litrów z pokrywami (zamiast plandeki)!

 

Siewnik bez podsiewacza Monosem NG Plus -4-rzędowy
Siewnik bez podsiewacza nawozów MONOSEM, 4-rzędowy. Klasyczne rozwiązanie dla rolników siejących samo ziarno kukurydzy lub buraka.

 

Siewnik bez podsiewacza nawozów, MONOSEM NG PLUS
Siewnik MONOSEM bez podsiewacza nawozów, NG PLUS 4, 4-rzędowy

Siewnik do kukurydzy Monosem NG PLUS 4 TFC
Foto powyżej: Siewnik punktowy do kukurydzy Monosem NG PLUS 4 TFC - na ramie składanej hydraulicznie, z centralnym podsiewaczem nawozów granulowanych o poj. 1500 litrów na redlicy talerzowej, (metalowy, w kolorze czerwonym) i z aplikatorem do wysiewu mikrogranulatów Microsem (4 zbiorniki, każdy obsługuje 2 sekcje wysiewające).

Potrzeba więcej informacji? Jeśli tak, to kliknij:

>>>> Aparat rozdzielający ziarno MONOSEM

>>>> Talerzowa sekcja wysiewająca NG PLUS 4
Siewnik punktowy MONOSEM NX, 8-rzędowy, na ramie składanej hydraulicznie, z centralnym podsiewaczem do nawozów granulowanych (w kolorze czerwonym, o poj. 1500 litrów) i z aplikatorem do mikrogranulatów MICROSEM (jeden zbiornik obsługuje 2 sekcje wysiewające siewnika).


Siewnik MECA V4 na ramie składanej hydraulicznie. Siewnik z zamontowanym aplikatorem Microsem (opcja).

Siewnik punktowy do kukurydzy MONOSEM NC CLASSIC, 8-rzędowy, na ramie składanej, wyposażony w podsiewacz do nawozów granulowanych o poj. 700 litrów (= 4 zbiorniki po 175 litrów każdy) oraz w aplikator do mikrogranulatów Microsem insektycydowy (4 zbiorniki, każdy obsługuje dwie sekcje wysiewające).